najnowsze-info-plock.pl

Przedstawiona przez Brzozowskiego Rafała pieśń zbyt średnia na finał konkursu Eurowizji! Markotny koniec przygody Rafała Brzozowskiego z konkursem Eurowizji.

Przedstawiona przez Brzozowskiego Rafała pieśń zbyt średnia na finał konkursu Eurowizji! Markotny koniec przygody Rafała Brzozowskiego z konkursem Eurowizji.

26.05.2021, 15:16

Polska z reguły nie urzekała widowni podczas konkursu Eurowizji i należy wiedzieć o tym. Z reguły Polski najpotężniejszym wyczynem jest kwalifikowanie się do finału, gdzie zdobywaliśmy dalekie miejsca. W roku ubiegłym Eurowizję odwołano, gdyż nadeszła pandemia COVID-19, która zastopowała nie wyłącznie Europę, ale też całą planetę. W tegorocznej edycji ambasadorem naszego kraju w trakcie konkursu Eurowizji został Brzozowski, który miał marzenie zafascynować wielbicieli dobrej muzyki utworem pod tytułem "The Ride". Bardzo dużo reporterów nie było zadowolonych z wyboru wysłannika naszego narodu, jednakże w finalny rozrachunku do wymiany nie doszło. Przykro iż kolejny raz musieliśmy rozstać się z turniejem Eurowizji wcześniej, niż byśmy tego chcieli. Brzozowski Rafał, który był reprezentantem naszego narodu podczas turnieju Eurowizji nie przekonał do siebie widzów i dlatego też wyeliminowany został na etapie półfinału sześćdziesiątego piątego turnieju piosenki europejskiej.

Z pewnością widzowie z Polski są już naprawdę wynudzeni tego typu rozrywką. Dobrze to rozumieć, iż "The Ride" czyli przyśpiewka prezentowana przez Brzozowskiego Rafała była naprawdę niespecjalna. W tym utworze nie ma niczego efektywnego, co by mogło wprawić w zachwyt fanów dobrej muzyki w Europie. Jest to następna odsłona turnieju Eurowizji, w trakcie którego przedstawiciel naszego kraju nie potrafi awansować do finałowej fazy. Od paru lat dobieranie ambasadorów naszego kraju na konkurs piosenki europejskiej nie wychodzi Polakom najlepiej i bez żadnego kłopotu można pojąć to. Powinniśmy w takim przypadku wierzyć w to, iż w kolejnych latach nasz ambasador da radę zakwalifikować się do starcia finałowego o triumf w turnieju piosenki europejskiej. W tym przypadku niesamowicie istotne jest to, aby wziąć odpowiedniego reprezentanta, który będzie w stanie zauroczyć telewidzów europejskich. W innym przypadku po raz kolejny nie zdołamy do batalii finałowej podczas konkursu piosenki europejskiej.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij