najnowsze-info-plock.pl

Rywalizacja o nagrodę w Top Model rozpoczęta!

Rywalizacja o nagrodę w Top Model rozpoczęta!

24.09.2020, 11:31

Top Model jest jednym z programów produkowanych i emitowanych przez stację TVN, gdzie uczestnicy będą rywalizować o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Przepisem na sukces jest Joanna Krupa i znane jury, które gromadzi przed telewizorami dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów. Po etapie castingów i bootcampu w odcinkach gościnnie zawita kilka rozpoznawalnych figur w świecie mody, jak redaktorki pism, rozpoznawalne modelki lub fotografowie światowej sławy.

W tym sezonie konkurować będzie 14 uczestników, wśród których znajdują się także osoby posiadające srebrny i złoty bilet. Bilet w złotym kolorze jest przyznawany przez jurorów osobie, która posiada największe możliwości do stania się modelem, w skutek czego owy uczestnik natychmiast znajdzie się w domu Top Model. Z kolei srebrny bilet to głos internautów, których zadaniem był wybór swojego faworyta, który nie musi uczestniczyć w castingach i automatycznie trafia na bootcamp, czyli kolejny etap.

Czego należy się spodziewać w tym sezonie?

Top Model daje możliwość rozwinięcia się i poznania "od kuchni" świata modelingu, w związku z tym w każdym sezonie na zgłoszenie decyduje się wiele zainteresowanych osób. W odcinkach uczestnicy mają do wykonania różne zadania, które mają sprawdzić, czy są oni gotowi na wyzwania w w świecie mody pełnym wyzwań. Jury ocenia ich zmagania i decyduje o tym, który uczestnik odpadnie w danym odcinku. Istnieje jeszcze możliwość powrotu do programu po wyeliminowaniu, dzięki interwencji Michała Piróga, którego zadaniem jest czuwanie za kulisami, służąc pocieszeniem i wsparciem dla uczestników. Nagrodą jest kontrakt z agencją modeli i modelek oraz okładka w miesięczniku "Glamour". W najnowszym sezonie dowiemy się, który z nich będzie dziewiątym uczestnikiem z tytułem Top Model w Polsce. O to miano walczy dużo wartych uwagi osób, dlatego też bez wątpienia warto jest śledzić emitowane odcinki.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij