najnowsze-info-plock.pl

Woodstock 2018

Woodstock 2018

01.08.2018, 10:01

Po raz pierwszy największy i jeden z najbardziej popularnych festiwali w Polsce, odbył się pod nową nazwą– Pol'and'Rock Festival. Niegdysiejszy „Przystanek Woodstock”, nazywający się tak od 1995 roku, musiał zmienić ją poprzez względy prawne. W tym roku jeden z najpiękniejszych festiwali na Ziemii odbywał się 24 raz. Już 15 raz Pol'and'Rock Festival organizowany jest w Kostrzynie nad Odrą i jak co roku przyciąga liczne tłumy fanów granej tam muzyki i magicznego klimatu tego festiwalu.

Historia Pol'and'Rock Festival jest długa, a festiwal przechodził wiele zmian i ewoluował z biegiem lat. Na jego szybki rozwój wpływało zarówno rosnące zainteresowanie sympatyków muzyki, ale co za tym idzie, rosnąca liczba jego sponsorów. Liczba dni festiwalu wydłużyła się z pierwotnych dwóch na trzy, zwiększyła się liczba koncertów zagranicznych artystów oraz ilość ludzi zainteresowanych festiwalem. Od dłuższego czasu liczba fanów festiwalu oscyluje pomiędzy 300 a 750 tysięcy. Wejście na Pol'and'Rock Festival jest całkowicie darmowe, ale mimo to, każdy może się tam czuć bezpiecznie, ze względu na pilnujące porządku służby, mocno wspierane nazywanych „Pokojowym Patrolem”.

Festiwal ten nie jeden raz nominowany był do konkursów wyłaniających najlepsze europejskie i światowe festiwale. Organizacja odbywa się na światowym poziomie. Mimo to uczestnicyszukają czegoś więcej niż tylko dobrej organizacji. Osoby, które od lat są uczestnikami Pol'and'Rock Festival zwracają uwagę na niesamowity panujący tam klimat i atmosferę wypełnioną wzajemną akceptacją i radością. Festiwal ten jest miejscem, pozwalającym na bezpieczną i przyjazną zabawę w rytm pięknej muzyki. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, organizującej różne warsztaty i spotkania, uczestnicy mogą odbyć rozmowy z ciekawymi ludźmi, zrelaksować się dzięki medytacji lub zgłębiać wiedzę z przeróżnych tematów.

Jednego można być pewnym – warto przeżyć choć raz cudowne chwile wraz z innymi fanami muzyki i festiwalowego klimatu. Istnieje duża szansa, że doświadczając tych emocji, zakochasz się w przepięknej atmosferze i wrócisz na Pol'and'Rock za rok!

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij