najnowsze-info-plock.pl

Jeden z najwybitniejszych napastników w historii piłki nożnej zmienia klub na Paris Saint-Germain! Messi Lionel już nie jest reprezentantem Barcy!

Jeden z najwybitniejszych napastników w historii piłki nożnej zmienia klub na Paris Saint-Germain! Messi Lionel już nie jest reprezentantem Barcy!

22.08.2021, 10:01

Ruchy transferowe futbolowych zespołów w ramach pauzy pomiędzy rozgrywkami ligowymi niewątpliwie mogą się podobać. Jednak to, co mieliśmy przyjemność podziwiać podczas letniego okienka transferowego zadziwiło mnóstwo fanów piłki nożnej. Większość kibiców była przekonana, że Leo Messi będzie piłkarzem Blaugrany do ostatnich dni swojej kariery piłkarskiej. Drużyna z Hiszpanii popadła jednak w problemy finansowe i zawodnik Argentyny nie miał wyjścia, był zmuszony znaleźć nowy klub. Klubem, który podjął decyzję, aby zaproponować kontrakt dla napastnika argentyńskiej reprezentacji okazał się wicemistrz ligi francuskiej. Klub z ligi francuskiej zaproponował reprezentantowi Argentyny intrygującą ofertę umowy, którą były już piłkarz Barcy podpisał. na pewno chwila przełomowa w dziejach europejskiej piłki nożnej i należy zdawać sobie z tego sprawę. Od teraz sympatycy piłkarscy zyskają szansę oglądać występy Leo Messiego na francuskich boiskach. Bez żadnych wątpliwości sporo osób będzie zainteresowane tym, w jaki sposób Leo Messi odnajdzie się w nowych warunkach. Lionel Messi tworzyć będzie tercet z takimi piłkarzami, jak Mbappe Kylian oraz Neymar, co może pomóc wygrać wicemistrzowi Francji ogromną sumę trofeów.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij