najnowsze-info-plock.pl

Niezwykłe doznania w trakcie barażowego meczu między włoską reprezentacją narodową, a macedońską narodową reprezentacją!

Niezwykłe doznania w trakcie barażowego meczu między włoską reprezentacją narodową, a macedońską narodową reprezentacją!

24.03.2022, 08:41

Bez najmniejszych wątpliwości futbolowi wielbiciele są przyzwyczajeni do tego, że co jakiś czas w futbolowym świecie trafiają się sensacje. Już często w historii futbolu zyskiwaliśmy szansę śledzić spotkania, w których był wskazywany zdecydowany faworyt, a na koniec triumfowała ekipa przeciwna. Mistrzostwa świata w piłce nożnej w Katarze będą miały miejsce w roku 2022, a zmagania kwalifikacyjne do tego turnieju zakończone zostały w listopadzie ubiegłego roku. W pierwszych pojedynkach zmagań barażowych mogliśmy mieć nadzieję na sporo niesamowitych emocji, gdyż pozostało jedynie kilka miejsc, o które toczą bój drużyny europejskie. Kadra narodowa Polski została przesunięta do finału swojej drabinki barażowej, gdyż rosyjska reprezentacja ukarana została walkowerem z powodu rozpoczęcia wojny na Ukrainie. W finale turnieju barażowego polscy gracze będą walczyć z kadrą Szwecji. Bez cienia wątpliwości sympatycy kadry narodowej Włoch liczyli na dostanie się do światowych mistrzostw, które odbywać się będą w Katarze. Zawodnicy narodowej kadry Macedonii mieli jednak znacznie odmienne nastawienie i postanowili zagwarantować wielką niespodziankę.

Włoska narodowa drużyna była w tym meczu ekipą o wiele lepszą i warto mieć to na uwadze. Jednakże przez całe starcie nie byli w stanie udowodnić tego golem. Wszystko wskazywało na to, że arbiter tego starcia będzie musiał zaprosić zawodników na dodatkowe 30 minut gry pomimo tego, iż przewaga włoskiej kadry narodowej w strzałach na bramkę była ogromna. Na strzał zza szesnastki w ostatnich minutach zdecydował się jednak Aleksandr Trajkovski. Były zawodnik FC Palermo z pewnością nie oczekiwał tego, że jego strzał da szansę na pokonanie kadry narodowej Włoch i zapewni jego zespołowi promocję do kolejnej fazy barażowego turnieju. Dla graczy włoskich to była potężna porażka. Z całą pewnością obecni mistrzowie Starego Kontynentu mieli nadzieję na to, że będą w stanie zajść bardzo daleko na światowych mistrzostwach w Katarze. Z nadziejami o wygraniu mistrzostw świata będą zmuszeni jednak czekać następne cztery lata, gdyż w barażach skuteczniejszą reprezentacją była kadra Macedonii. Macedoński zespół będzie rywalizować z portugalską reprezentacją narodową w spotkaniu finałowym turnieju barażowego.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij