najnowsze-info-plock.pl

Rozmowa z księciem Harrym i Meghan Markle

Rozmowa z księciem Harrym i Meghan Markle

18.03.2021, 14:03

W ostatnich dniach, a dokładniej 7 marca o 20:00 zaistniał wywiad Oprah z księciem Harrym i jego żoną Meghan Markle. O wywiadzie tym szybko stało się nieprawdopodobnie głośno i w dalszym ciągu jest to jeden z czołowych tematów pośród różnorodnych mediów. Po wyrzeczeniu się pary z rodziny królewskiej a także przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych to był pierwszy wzajemny wywiad Harry'ego i Meghan. Podczas spotkania z Oprah Winfrey para wgłębiła nas w szczegóły swych decyzji i przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z życia na królewskim dworze. Na rozmowie pojawiły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Poza tym, w oparciu zamieszczonego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym sporze w królewskiej rodzinie są raczej po stronie królowej Elżbiety a także reszty członków rodziny aniżeli Meghan i Harry'ego. Mimo to nie da się ukryć, iż poparcie jest niezrównanie odmienne, zależnie od sympatii politycznych i wieku. Tabloidy brytyjskie informują, że jeżeli Harry i Meghan chcieliby kiedyś wrócić na łono królewskiej rodziny, to tym właśnie wywiadem skreślili definitywnie swoją szansę. Z wyjątkiem wspomnianych wcześniej kwestii para poruszyła także motyw samobójczych myśli Meghan a także tego, iż książe nie dostrzegał wcześniej tego, że jest on uwięziony, jak sam przyznał.

Prowadzący kanał w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, którzy zajmują się szukaniem informacji Josh Pieters i Archie Manners, namówili 4 znawców analizujących w mediach sprawy rodziny królewskiej na analizę wywiadu 2 dni przed emitowaniem. Doświadczeni profesjonaliści, w tym były prasowy sekretarz brytyjskiej królowej, zinterpretowali cały wywiad, zarzucając w ten sposób Winfrey subiektywizm a z kolei Meghan Markle wykorzystywanie ostrego oraz bezkompromisowego języka. Wywiad Oprah Winfrey z księciem Harrym a także Meghan Markle został zaprezentowany w wieczorem w TVN24. Co istotne, rozmowę tą obserwowało średnio około milion odbiorców. Ta telewizyjna stacja była wtedy wiceliderem rynku, tym samym mając przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednakowo mówi się, iż wywiad ten jedynie potwierdził legendę dotyczącą Oprah jako dziennikarki, która potrafi wykrzesać ze swojego rozmówcy wszystko, uwzględniając drobiazgi. Biorąc pod uwagę niesłychane rewelacje książęcej pary tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednakże Oprah przyczyniała się do tego już niejednokrotnie. Bez wątpliwości można stwierdzić, że fakt ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni zapewne nieprzerwanie komentowany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij