najnowsze-info-plock.pl

W finałowym pojedynku mundialu polska reprezentacja siatkarzy poniosła klęskę z włoską drużyną narodową rezultatem jeden do trzech!

W finałowym pojedynku mundialu polska reprezentacja siatkarzy poniosła klęskę z włoską drużyną narodową rezultatem jeden do trzech!

12.09.2022, 15:26

Dużo sympatyków siatkówki świetnie zdaje sobie sprawę z tego, jak kluczowym turniejem jest mundial. Wiedzą o tym przede wszystkim wielbiciele tego sportu w Polsce, gdyż drużyna Polski siatkarzy od lat zwycięża na międzynarodowych turniejach. Nie dziwi więc to, iż w Polsce zapanowała ekstaza, gdy przedstawiono zmianę gospodarza mistrzostw świata. Ten turniej na początku miał odbyć się w Rosji, jednak z uwagi na działania terrorystyczne organizacja została odebrana Rosjanom. Światowa federacja siatkarska nie miała się jednak czym martwić, ponieważ Polska już kilka razy dowiodła, że jest w stanie organizować wydarzenie tego kalibru. Przed ośmioma laty światowe mistrzostwa również odbywały się na halach w Polsce i wtedy drużyna Polski siatkarzy zdobyła tam złoty krążek. Duża ilość spora ilość siatkarskich sympatyków liczyła na to, iż i tym razem będzie podobnie.

Kadra Polski siatkarzy od samego początku mistrzostw świata grała doskonale i należy to zaznaczyć. Bez większych problemów ogrywaliśmy następnych oponentów i wydawało się, że jesteśmy na najlepszej drodze do następnej obrony mistrzostwa świata. W półfinałowym starciu po pięciosetowej walce ograliśmy brazylijską reprezentację rezultatem 3 do 2. Reprezentacja narodowa Włoch była przeciwnikiem zespołu polskiego w spotkaniu finałowym mundialu. Jest to z całą pewnością drużyna, w której można podziwiać wielu genialnych zawodników. Udowodnili oni na parkietach w naszym kraju, iż trzeba będzie się z nimi liczyć w przyszłości. wynikiem 25 do 22 zaczęła mecz finałowy kadra narodowa Polski, triumfując w secie numer 1 wynikiem 25 do 22. Jednakże kolejne partie to był popis gry narodowego zespołu Włoch. Duża liczba pomyłek z naszej strony i naprawdę niezawodna gra siatkarzy włoskich sprawiła, że to właśnie oni triumfowali w finałowym spotkaniu rezultatem 1 do 3. W rozrachunku końcowym polska narodowa kadra zajęła drugie miejsce na światowych mistrzostwach i trzeba zaznaczyć to, iż to także jest wielki sukces.|Piłkarska reprezentacja Polski w rozrachunku końcowym zajęła miejsce numer dwa na światowych mistrzostwach i warto podkreślić to, że to też jest gigantyczny sukces.|drugą lokatę na światowych mistrzostwach ostatecznie zajęła polska reprezentacja i warto podkreślić to, iż to także jest wielki sukces.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij