najnowsze-info-plock.pl

Zwycięstwo zawodników Chelsea na wyjeździe.

14.09.2020, 08:12

Piłkarze Chelsea Londyn w świetnym stylu zaczęli kolejny sezon rywalizacji w lidze angielskiej. Dla wielu piłkarzy był to debiut w barwach klubu ze Stamford Bridge. Mnóstwo kibiców tego zespołu wyczekiwało, by zobaczyć świeżych graczy zespołu w akcji. Warto podkreślić, że zaprezentowali się z niezwykle dobrej perspektywy. To z pewnością jest to świetna nowina dla trenera Chelsea. Aktualnie trener The Blues ma do dyspozycji sporo dobrych graczy.

W minionych latach w Lidze angielskiej Chelsea Londyn nie grała dostatecznie dobrze. Sympatycy tej drużyny wymagają trochę więcej. Mnóstwo fanów nożnej piłki czekało na debiut piłkarzy ściągniętych z niemieckiej ligi piłkarskiej. Chelsea FC ma w tym sezonie ustalone plany,jeśli chodzi o wyniki. Fani klubu ze Stamford Bridge wierzą, że ich drużyna z przytupem zaczną w rozpoczęty w sobotnie popołudnie sezon angielskiej ligi piłkarskiej.

Wysoka dyspozycja Chelsea FC w całym spotkaniu z drużyną Brighton

Inaugurująca połowa pojedynku dostarczyła fanom obu drużyn dużo pozytywnych doznań. Gracze tworzyli sporo sytuacji podbramkowych. W pierwszej części tego starcia kibice obu klubów oglądali jedynie jedną bramkę. Piłkę do siatki wpakował Jorginho. Sędzia podyktował rzut karny po faulu zawodnika Brighton na Timo Wernerze. Do końca pierwszej połowy rezultat się nie zmienił. W następnej odsłonie przeciwnik Chelsea musiał nadrabiać straty.

Fani mieli nadzieję na dużo więcej goli oraz uderzeń swoich zawodników. W drugiej odsłonie meczu widzieliśmy już więcej bramek. W tym przypadku bardziej produktywna była ekipa Chelsea. Rozpoczęcie kolejnej części był niezwykle intensywny. Brighton Hove Albion dało radę doprowadzić do wyrównania. Końcowy sukces Chelsea był więc pod znakiem zapytania. Gracze Lamparda mieli świadomość, iż fanów Chelsea zadowoli tylko zwycięstwo.

Po bramce dla ekipy Brighton gracze Lamparda ruszyli do ataku pod bramką przeciwników. Parę minut później Chelsea FC kolejny raz wygrywała w tym meczu. Strzelili dwie bramki. Finalny wynik tego spotkania to 3:1 dla Chelsea. To z pewnością dobry start Premier League dla drużyny Chelsea.